Katalin Apartmány
0%
palm palm

Apartmány Katalin

Apartmány sú neďaľeko od centra mesta. V meste je nákupný centrum MAX kde je aj kino CINEMAX. Mesto Győr je vzdialené 40km,Bratislava 50km od Dunajskej Stredy. Autobusová a železničná stanica je 1,5km od apartmánov. V blízkosti je pretekársky okruh Slovakia Ring/18km/, „Malkiapark“-zoo, Czajlik Ranch, vodné dielo Gabčíkovo ,na priehrade vedie cyklotrasa až do Bratislavy.

Ladislav Méry
Novopostavený APARTMÁN KATALIN nachádza v Dunajskej Strede 100m od termálneho kúpaliska Thermal Park. Od roku 2022 Vám ponúka komfortné ubytovanie s rodinnou atmosférou v nadštandardne zariadených izbách s výbornými cenami, s milým personálom a domácou kuchyňou. Klimatizované dvojlôžkové izby sú vybavené samostatnou kúpeľňou, wc, sušičom vlasov, WIFI pripojením, širokouhlím LED televízorom s káblovým a SAT vysielaním. Celková kapacita Apartmánového domu je 24 pevných lôžok s možnosťou prístelok. Ponúkame štvorlôžkové a dvojlôžkové apartmány s kuchyňou a samostatným sociálnym zariadením + balkón. Apartmány Vám ponúkajú možnosť ubytovania v 4 štvorlôžkových a v 4 dvojlôžkových apartmánoch, z ktorých sú 4 umiestnené na poschodí a 4 sú na prízemí.Pre hostí apartmánového domu,je aj k dispozícii veľká miestnosť na osadenie a ponúkame raňajky vo forme švédskych stolov.Raňajky sú zahrnuté v cene ubytovania.

Ladislav Méry

Majiteľ

Základné vybavenie

Vo vybavení apartmánov sú Vám k dispozícii 2 alebo 1 samostatné spálne s manželskými posteľmi +1 rozkladacia pohovka s postelným prádlom,uteráky,samostatné sociálne zariadenie ,kuchyňa s jedálenskou častou s kuchynskou linkou,vybaveným dvojplatničkou,mikrovlnnou rúrou,rýchlovarnou kanvicou a chladničkou a kuchynským riadom. WIFI pripojenie je bezplatné .V izbe je aj TV s plochou obrazovkou. Do izby je vstup zabezpečený kartovým systémom. Všetky apartmány majú vlastný priestranný balkón. Parkovanie je zabezpečené priamo pri

viac info na booking.com
Vlastné parkovisko
Vlastné parkovisko
Raňajky v cene
Raňajky v cene
Klimatizácia
Klimatizácia
Strážené parkovisko
Strážené parkovisko
Súkromná kúpeľna
Súkromná kúpeľna
Free wi-fi
Free wi-fi
LED TV
LED TV
Súkromná kuchyna
Súkromná kuchyna

Rezervácia pobytu

Previous slide
Next slide

Galéria

+

[mphb_availability_search adults='' children='' check_in_date='' check_out_date='' attributes='' class=]